Svářeč

Hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr, se kterým bychom rádi dlouhodobě spolupracovali. Hlavní výhoda je jednosměnný provoz se 7,5 hodinovou pracovní dobou a nadprůměrným platovým ohodnocením. Investice do rozvoje, vzdělání a certifikace je samozřejmostí, protože na kvalitu dbáme. Podílejte se na výrobě produktů, které vyvážíme do celého světa.

Náplň práce:

  • Svařování plechů metodou MIG,
  • zhotovování výrobků a jejich spojování do montážních celků,
  • manipulace s výrobky.

    Specifika pozice:

    • Firma: SP WERKO s.r.o.
    • Místo pracoviště: Kotojedská 2588, Kroměříž
    • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
    • Smluvní vztah: pracovní smlouva
    • Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
    • Zařazení: Svářeč

    Požadujeme:

    • Zodpovědný přístup k práci,
    • spolehlivost,
    • praxe v oboru výhodou,
    • svářecí kurz výhodou.

      Nabízíme:

      • Platové ohodnocení od 28 000,- – 34 000,- Kč,
      • jednosměnný provoz (6:30 – 14:30),
      • stravenkový paušál
      • zajištěné stravování v místě pracoviště,
      • náborový benefit,
      • stabilní zázemí exportní firmy,
      • kariérní rozvoj.

      V případě zájmu o pozici nás kontaktujte na telefonu 739 385 555 či na e-mailu simek@spwerko.cz.